Pomoc pre vaše zdravie


Prístroj DIACOM - robíme na ňom hlavnú diagnostiku

Prístroj DIACOM pracuje na princípe biorezonancie. Pomocou odozvy na vyslaný signál pomáha detekovať a následne vyhodnotiť slabé elektromagnetické signály nízkoenergetických polí, ktoré tečú cez našu nervovú sústavu (medzi mozgom a jednotlivými orgánmi). Okrem vnútorných štruktúr pomáha detekovať aj slabé elektromagnetické polia mikroorganizmov a parazitov v organizme. Princíp merania je patentovaný.

DIACOM pochádza od vedcov z ruského výskumu. Podobným zariadením  sa testovali aj kozmonauti pred cestou do vesmíru, keď bolo potrebné zaistiť ich bezchybný zdravotný stav.  

Počas merania na tomto prístroji sa cez špeciálne upravené zvukové slúchadlá vysielajú generované frekvencie, ktoré rezonujú s frekvenciami bioprúdov ľudského tela a frekvenciami patogénov, tým sa tieto bioprúdy zosilňujú a cez citlivý snímač v slúchadlách sa snímajú  a posielajú naspäť do prístroja Diacom. Tam sa analyzujú v počítači a zobrazujú sa na obrazovke. Tieto frekvencie z pacientovho tela sa porovnávajú so signálmi zdravého tela a s frekvenciami samostatných patogénov. Porovnaním sa dá usudzovať na  druh patogénov v tele a veľkosť poškodenia orgánov. Hľadá sa to, čo môže spôsobovať ochorenia - teda rôzne mikroorganizmy, ako sú baktérie, vírusy, plesne, chlamídie, borélie, helicobacter, tiež pesticídy, chemické látky atď., a tiež parazity, ako sú škrkavky, hlísty, motolice, zvieracie nákazy a pod., ktorých výskyt výrazne stúpa. Prístroj pomáha určiť, v ktorej časti vyšetrovaného orgánu sa patogény nachádzajú. Na obrazovke za zobrazí vyšetrovaný orgán a grafika signalizujúca kde sú poškodené a kde zdravé tkanivá.

Počas 40 až 60 minútového merania skener DIACOM kontroluje všetky hlavné orgány. Kontrola organimu je teda celotelová. 

Na nájdené problémy sa navrhne vhodný postup na zlepšenie zdravotného stavu pomocou čistej a nezaťažujúcej prírodnej medicíny. Pri opakovanej návšteve sa môže urobiť hĺbkové meranie, ktoré pomáha posúdiť úspešnosť  používaných prípravkov a posúdia sa problémy jemnejších štruktúr. 

Prístroj je veľmi citlivý, pomáha odhaliť aj malé ložiská patogénov, ktoré ešte nespôsobujú vážne zdravotné problémy, ale svojimi toxínmi poškodzujú okolité bunky a v budúcnosti sú potencionálnym zdrojom vážneho poškodenia zdravia. Meranie má preto aj preventívny účinok. Výrobca uvádza presnosť diagnostiky na 90-95%.

DIACOM pomáha odhaliť príčiny bolestí, zápalov a zhoršeného fungovania orgánov, pomáha odhaliť aj príčiny ťažkých chronických ochorení. Dokáže odhaliť aj blížiace sa nebezpečenstvo vzniku vážnych systémových ochorení ako je vysoký tlak, rakovina, cukrovka, celiakia, cholesticída, cirhóza, energetický deficit, gastritída, problémy s krvotvorbou, šítnou žľazou, kĺbami, obličkami, pečeňou, predispozície na tvorbu cýst, kameňov a pod. Zdravé telo a choré telo majú totiž odlišné frekvencie.

Na obrazovke monitora môže celý priebeh vyšetrenia sledovať aj pacient. Vidí postupne všetky svoje orgány aj so zobrazením miesta nákazy či problémových oblastí. 

Prístroj tiež pomáha zistiť, ktorý z používaných prírodných preparátov bude pre riešenie zdravotného problému najúčinnejší. 

Meranie je bezbolestné, trvá 40 - 60 minút, je vhodné pre všetkých, ktorí chcú hľadať skutočné príčiny svojich zdravotných problémov a začať ich riešiť. Je vhodné aj pre deti (môžu sa zistiť napr. príčiny zníženej imunity, častých angín, hyperaktivity či únavy, autizmu, zlého rastu a pod.), aj pre starších ľudí, ktorí majú problémy s klasickými vyšetreniami. Je veľmi vhodné aj pre mladých ľudí s problémovou pleťou, pretože za vyrážkami sa často skrývajú nebezpečné infekčné ložiská v tele. Cena merania je od 15 do 30 € podľa lokality. 

DIACOM poskytuje nenahraditeľné a bezkonkurenčné informácie o zdravotnom stave, ktoré sa často nedajú zistiť ani rozborom krvi, ani kultiváciou výterov.

Na prístroj DIACOM existuje mnoho pozitívnych aj negatívnych názorov. Nebudeme sa k tomu na tejto stránke vyjadrovať. Používame tento prístroj už dlhšiu dobu a sme presvedčení o jeho kvalitách. Pomohol nájsť príčinu zdravotných probémov u mnohých našich klientov, ktorí sa k nám pravidelne vracajú. Na internete sa dajú sa nájsť aj kvalitné odborné názory, ktoré naše skúsenosti potvrdzujú. Jeden takýto príspevok je od  MUDr. Valašeka. Môžete si ho pozrieť tu:

   valasek.blog.sme.sk/c/243255/Diagnostika-biorezonanciou-update-11.html   

 
 

  Ďalšie informácie získate, ak si pozriete video o vyšetrení na prístroji DIACOM:

     

     www.youtube.com/watch?v=viAT6UDHc9I&feature=youtu.be

 

Diskusia o Diacome na jednom portáli:

www.porada.sk/t146635-skenovanie-organizmu-cloveka-pristrojom-diacom-kto-chce-pokracovat.html
 

Informácie o prístroji DIACOM priamo zo stránky výrobcu (prepnite na Češtinu):

    www.diacomsoft.com/

   Záujemcom o hlbšie poznanie možností prístroja DIACOM predkladáme Manuál DIACOM:

 Manuál DIACOM.pdf (624272)

 
    

 Zo zákona musíme ešte dodať, že prístroj DIACOM zatiaľ u nás nebol registrovaný ako medicínsky diagnostický   prístroj (v niektorých krajinách ale prístroje na podobnom princípe sú dávno registrované...). Vyrába sa v Česku a jeho používanie na Slovensku je oficiálne povolené v alternatívnej medicíne.