Pomoc pre vaše zdravie


Naša poradňa

V prvom rade, dovoľte, aby sme vám oznámili jednu informáciu, o ktorej veľmi málo ľudí vie, ale tušia to: až 95% zdravotných problémov je spôsobených parazitujúcimi mikroorganizmami v ľudskom tele. Tieto patogémy a parazity sa do tela dostali vplyvom nejakej infekcie, uštipnutia hmyzom, požitím s jedlom, z neumytých rúk a podobne. Náš oslabený imunitný systém ich nie je schopný odstrániť a preto spôsobujú problémy. Náš imunitný systém ich nedokáže odstrániť, pretože dnes je prakticky u každého oslabený vzhľadom na nekvalitné potraviny, v ktorých chýbajú vitamíny a potrebné živiny, vzhľadom na chemické zaťaženie životného prostredia a vzhľadom na extrémne silné stresové zaťaženie v ktorom žijeme. Toto je realita dnešných dní.

Čo z toho vyplýva? Je tu nejaká možnosť ako sa zachovať a čo urobiť pre svoje zdravie?

Áno, je. Základ zdravia je detoxikácia, teda odstránenie patogénov z tela, zníženie ich deštrukčného pôsobenia na organizmus. Je potrebné hľadať spôsoby ako tieto mikroorganizmy z tela odstrániť. Cesta k zdraviu môže viesť len cez dôslednú detoxikáciu organizmu od parazitov a patogénov a posilnenie imunity - teda dopĺňaní stravy o zložky, ktoré imunitu výrazne zvyšujú. Cesta k zdraviu nevedie cez užívanie chemických liekov, ktoré tieto patogény z tela neodstraňujú, potláčajú len symptómy, častokát majú vážne vedľajšie účinky, môžu poškodiť organizmus a je ich nutné užívať celý život.

Je tu nová, komplexná pomoc v boji s hlavnými príčinami chorôb. Pomocou prístroja Diacom dokážeme odhaliť nežiadúce mikroorganizmy a pomocou špeciálnych rastlinných výťažkov vieme tieto mikroorganizmy z tela odstrániť. Toto je najdôležitejšia starostlivosť o zdravie a predchádzanie tzv. civilizačných chorôb.

Po detoxikácii je treba užívať špeciálnu doplnkovú výživu, ktorá obsahuje potrebné látky pre plnohodnotné fungovanie ľudského tela a tak dokáže imunitný systém udržať vo vysokej pohotovosti, aby sa nové nežiadúce parazity v tele neusadili. Tiež zabezpečí riadne fungovanie orgánov.  Kto sa dá cestou detoxikácie a špeciálnej výživy má voči ostatným neporovnateľnú šancu, že sa dožije vysokého veku bez zdravotných problémov.

Radi vám zodpovieme na všetky otázky, ktoré nám pošlete cez spojenie v rubrike Napíšte nám.

Áno, vieme, že ľudia majú pochybnosti, či zase nepôjde o nejaký trik, podvod a podobne. Na to vieme povedať len jedno, začnite s nami uvažovať, urobte si chvíľku pre seba a zamyslite sa, čo sú to vlastne choroby a čo ich spôsobuje. Neverte, že sa to nedá zistiť, ako vám dnes častokrát tvrdia. Každá choroba má svoju príčinu, každý mikroorganizmus má svoje elektrické signály a tieto sa dajú zachytiť. Dnešné technológie to umožňujú. Napríklad, keď niekto povie, že prechladol, bolí ho hrdlo, kašle, čo sa vlastne deje? Baktérie a vírusy, ktoré sú v tele sa vplyvom chladu aktivujú, pretože zacítili, že je organizmus oslabený. Ony sú v tele stále, v drobných ložiskách a čakajú na svoju príležitosť na rozmnožovanie. Ak tieto ložiská detoxikáciou odstránime, človek jednoducho "neprechladne" aj keď bude vo veľkej zime či prievane.

Podobne, keď poviete, že vám netrávi a máte zažívacie problémy, čo sa vlastne deje? V črevách chýbajú správne baktérie, jedlo sa nenatrávi acido a bifidobaktériami, ale tými zlými - anaeróbnymi baktériami (hnilobnými!!!) a spôsobuje to napr. plynnatosť, alebo kŕče, bolesti, zápchu, hnačky, kyselinu, zápach... Odstránením týchto parazitov (napr. helicobactera, hnilobných baktérií, octových kvasiniek a pod.) a doplnením zdravých acido a bifidokultúr sa zažívanie normalizuje, problémy behom pár dní zmiznú. Aj zloženie črevnej mikroflóry prístroj Diacom dokáže presne zistiť. Rovnako vieme pomôcť pri vyčistení a normalizácii črevnej mikroflóry a nastolení normálneho trávenia.

Iný problém, najmä u mladých ale aj starších ľudí, sú rôzne kožné problémy -  sčevenanie, akné, zápaly, mastná pleť, lupiny, svrbenie,... Spôsobujú to najmä baktérie typu stafylokok a plesne. Stačí vyšetrenie na typ nákazy,  cielená terapia Cordycepsom, Antiparazitom alebo Oreganom a problém sa dá eliminovať, alebo úplne odstrániť. V prípade väčšieho počtu vyrážok môže ísť aj o vážnejší problém zápalu vnútorného orgánu - pečene, žlčníka, pankreasu, obličiek, vaječníkov... Je to nebezpečná situácia, lebo takýto zápal sa neskôr prejaví vážnym ochorením, napr. cukrovkou, astmou, rakovinou, neplodnosťou... Tam je potom terapia o niečo dlhšia, cca 2-6 mesiacov. Po očistení vnútorných orgánov a ich regenerácii sa stratia nielen vyrážky na koži, ale výrazne sa zlepší aj vitalita a imunita a predovšetkým, človek vie, že mu nehrozí vážnejšie ochorenie.

Parazity a patogény (mikroorganizmy) napádajú aj kĺby, cievy, nervy, obličky, pečeň, pankreas, kožu, pľúca, môžu byť všade, dokonca aj na srdci, v oku, či v mozgu. Spočiatku spôsobujú menšie bolesti a problémy, ktorým nevenujeme väčšiu pozornosť, aj keď v tomto štádiu sú ľahko odstrániteľné. Neskôr spôsobujú väčšie problémy - silné bolesti, kŕče a čo je najhoršie, ich toxíny (výlučky) poškodzujú okolité bunky a tým spôsobujú zníženie funkčnosti orgánov. Pri dlhodobejšom pôsobení spôsobujú aj veľmi vážne ochorenia, ako je cukrovka, astma, artróza, Cronova choroba, autoimunitné ochorenia, vysoký tlak, vysoký cholesterol a predovšetkým nádory... Prírodná medicína ale dokáže pomôcť aj tu, orgány treba detoxikovať a cielenou bunkovou výživou regenerovať. Trvá to dlhšie, no dá sa to aj pri vážnych poškodeniach, napr. kĺbov, pľúc, kostí...

Ľudia sa nás pýtajú, pri akých zdravotných problémoch a chorobách dokážeme pomôcť. Nuž kvalitná prírodná medicína môže riešiť prakticky všetky druhy zdravotných problémov, dokonca sa dá zlepšiť priebeh aj dedičných či genetických ochorení. Odstránením príčin ochorení - parazitov a patogénov a dodaním látok, ktoré doslova opravia poškodené orgány cielenou bunkovou výživou a naštartovaním psychiky na pozitívne myslenie sa organizmus dostane do plne funkčného a neoslabeného stavu. Obnoví sa homeostáza a jednoducho bude zdravý. Ľudské telo je veľmi zložitý "stroj" o ktorý sa treba starať. Čistiť ho, dodávať mu kvalitné "palivo", kontrolovať jeho funkcie. Úprimne, kto z ľudí to naozaj robí? Psíkov odčervujeme a seba? K svojmu telu sa správame horšie ako k svojmu prádlu, to aspoň pravidelne perieme a žehlíme. Ale koľkokrát si svoje telo prečistíme zvnútra? Kvalitnou detoxikáciou? Opak je pravda, zanášame ho cukrami, tukmi, chemickými látkami a liekmi, cigaretovým dymom, alkoholom, chipsami, údeninami a podobne. To všetko zakysluje organizmus a v kyslom prostredí sa darí rôznym baktériám a parazitom. Začína sa nekončiaci rad zdravotných problémov. A pritom riešenie je také jednoduché - konečne sa začať starať aj o svoje vnútorné prostredie.   

Dôležité upozornenie: Veľa ľudí dnes užíva rôzne vitamíny, minerály a doplnky stravy (napr. zelený jačmeň, chlorellu, aloe a pod.). Užívajú ich v dobrom úmysle, ale bez vyšetrenia na parazity. Neuvedomujú si, že takto vyživujú aj tieto parazity a ich problém sa nikdy poriadne nevyrieši. Tieto doplnky stravy je dobré užívať, obsahujú veľa potrebných látok, ale až po detoxikácii.

Mnohí ľudia sa snažia odstrániť parazity za pomoci MMS, koloidného striebra, frekvenčnej terapie, detoxikačných náplastí a pod. Tieto prostriedky majú jeden závažný nedostatok, neodstránia z tela toxíny po mŕtvych parazitoch, ktoré sa takto usadia v tele a poškodzujú napr. pečeň a obličky. Samotná likvidácia parazitov navyše nerieši sfunkčnenie orgánov, ktoré boli týmito parazitmi poškodené. Tam je treba spustiť regeneráciu buniek a to sa dá len cielenou výživou, teda užívaním kvalitných rastlinných výťažkov na obnovu buniek.

Ďalšia dôležitá informácia hovorí o tom, že synteticky vyrábané vitamíny a rôzne doplnky stravy sú prakticky neúčinné, telo ich vyhodnocuje ako cudzorodé látky a nevstrebávajú sa. Známa je demagógia o tom, že zvýšený prísun vitamínu C je neúčinný a vitamín C sa vylučuje močom. Áno, syntetický, umelo vyrobený vitamín C sa naozaj vylučuje von, pretože ho ľudské telo vníma ako cudzorodú látku. Prírodný vitamín C sa zúčastňuje prakticky všetkých metabolických procesov a je v tele nenahraditeľný. Obyčajné zvýšenie užívania prírodného vitamínu C na 3 až 5 gramov za deň prakticky úplne odstráni paradentózu! Naozaj účinné látky pre ľudské telo sú len prírodné produkty, majú vysokú vstrebateľnosť a tak sa potrebné látky dostanú až do buniek. Tento fenomén ešte nie je objasnený, ale prírodné produkty akokeby mali nejakú informáciu naviac, ktorú ľudské telo dokáže dešifrovať a tieto látky využiť. Napr. pozrite sa koľko vápnika je v pitnej vode, a predsa sa nevstrebáva, inak by nikto nemal osteoporózu. A pritom osteoporózou trpí okolo 10% mužov a až 30% žien. Vstrebáva sa len vápnik z rastlín, napr. strukovín, alebo napr. z morských koralov. Dôležité je ale, mať kvalitné vstrebávanie, teda zloženie črevnej mikroflóry a vyčistený črevný trakt, aby sa vápnik naozaj vstrebával. Tadiaľ vedie cesta k odstráneniu tohoto nebezpečného ochorenia. Užívajte produkty získavané z kvalitných prírodných zdrojov.

Jeden vážny produkt máme pre všetkých, ktorí cítia  únavu, majú zhoršený krvný obraz, zníženú imunitu, prípadne sa necítia psychicky dobre. Ide o MULTI STAR, je to najkomplexnejší doplnok mikroživín na trhu, ktorý okamžite doplní potrebné stopové prvky, minerály a vitamíny, ktoré dnes v nekvalitnej potrave chýbajú. Zdravotný stav sa už po pár dňoch užívania môže výrazne zlepšiť. MULTI STAR obsahuje 48 stopových prvkov, 19 minerálov, 17 aminokyselín, 15 rastlinných výťažkov, 11 vitamínov a 3 enzýmy, je v mikročasticovej forme, ktorá zabezpečuje mimoriadne vysokú vstrebateľnosť. Jeho cena za  1 litr. balenie je 105 eur, užíva sa 30 ml denne u dospelých a 15 ml u detí. Môžu ho užívať aj tehotné a dojčiace ženy, predídu tak vážnemu oslabeniu organizmu. MULTI STAR by sa mal užívať pravidelne raz za 1/4 roka ako najvážnešia prevencia chorôb. 

Mnoho ľudí alebo ich príbuzných sa na vyšetrenie prístrojom Diacom nemôže dostaviť a pritom majú vážne zdravotné problémy. Aj tým vieme pomôcť, na základe popisu potiaží a diagnóz im poradíme, aké prípravky vyriešia ich problém, ako ich užívať a ako si ich zaobstarať. Stačí nám napísať, alebo zavolať. Je dobré urobiť tak čo najskôr, čakanie a nerozhodnosť môže viesť k vážnejším problémom. Verte, veľa ľudí by tu s nami ešte mohlo byť, keby sa vopred nevzdali a neupadli do beznádeje, pretože nemali chuť dvihnúť telefón. A pritom tá nádej tu naozaj je... Kontakt na nás je na Úvodnej stránke.

Dovoľte ešte jednu radu. Ide o naše deti. Situácia s ich zdravotným stavom je taká, že 50% detí má vážne zdravotné problémy, ktoré im neumožňujú riadny rozvoj a ohrozujú ich budúcnosť. Veľa detí je doslova ťažko chorých a nie je to normálne. Opäť, príčinou je znížená imunita následkom zlej stravy a zaťaženie organizmu mikroorganizmami. Pritom máme výživové prípravky, ktoré majú cukríkovú-cmúľaciu formu a deti si ich obľúbia. Výrazne si tak zvýšia imunitu a odstránia problémy s rastom. Samozrejme aj pre ne je najlepšie prísť na vyšetrenie prístrojom Diacom (dá sa absolvovať od 2-3 rokov) a riešiť problém komplexne, ale už samotné užívanie kvalitných doplnkov výživy mnohé problémy pomáha odstrániť a rodičia by fakt v tomto smere nemali šetriť.

 

A na záver ešte niečo na uváženie. Potravinové doplnky a prírodné preparáty už ponúka veľa dodávateľov. Nájsť medzi nimi naozaj kvalitu si žiada rozumnú úvahu. Účinné produkty sa vyrábajú z veľkého množstva liečivých rastlín, prípadne húb alebo morských produktov. Je dobré pozorne si prečítať zloženie jednej kapsule, spočítať koľko kapsúl je v balení a aká je celková suma za účinnú látku v produkte. Budete prekvapení aké sú v tom rozdiely. Nekvalitného dodávateľa poznáte aj podľa toho, že ponúka výrazné, často až 50% zľavy na produkty. Sú to nekvalitné riedené veci častokrát podporované masívnou reklamou. Takíto dodávatelia úmyselne navyšujú počiatočnú cenu produktu, aby ju potom veľkodušne znížili. Nenechajte sa oklamať, zabudnite na nich, sú to obchodníci s ľudským zdravím a kalkulujú s ľudskými slabosťami. Vyberte si radšej kvalitu, ušetríte.

 

Sme radi, že ste navštívili našu stránku. Pridajte sa k tým, ktorí už u nás boli, ďalej nás pravidelne navštevujú, zmenili svoj pohľad na svet a na svoje zdravie, začali o seba intenzívne dbať a nenechávajú nič na náhodu. Prinieslo im to nielen zdravie, vitalitu, ale aj novú nádej a chuť do života. V prírode je všetko čo potrebujeme, pretože sme z nej vzišli, len sme na to zabudli...